Jak pomóc?

POMAGAJ RAZEM Z NAMI!

Akcja „Okuliści dla Afryki” rozpoczęła się w 2012 roku w Kamerunie wschodnim. Badania odbywały się w polskiej misji w Nguelemendouka oraz w Betare-Oya, Domentang, Djout i Abong-Mbang. Rok później wyjechaliśmy ponownie do Kamerunu do misji w Abong-Mbang. W 2014 roku zasięg naszej pomocy poszerzyliśmy o kolejny kraj – Namibię. W miejscowości Katima Mulilo odległej o 1300 km od stolicy kraju badaliśmy dzieci niepełnosprawne ruchowo w prowadzonym przez polskie misjonarki ośrodku Cheshire Home. W kolejntch dniach jeździliśmy po okolicznych wioskach, badając i lecząc dzieci w szkołach i przychodniach.
Rok 2015 zaczynamy kolejną wyprawą do Kamerunu. Badania odbywać się będą w naszym gabinecie w Abong Mbangu, a także w małej wiosce Djuth, którą odwiedziliśmy również wcześniej.
W planach jest Uganda, Ghana, Tanzania. Potrzeby są ogromne. Ciągle dostajemy zapytania czy możemy przyjechać, pomóc, wysłać okulary. Dzięki wsparciu prywatnych osób i firm możemy choć trochę polepszyć życie mieszkańców Czarnego Lądu. Dziękujemy wszystkim serdecznie za wsparcie.

Jak pomóc?

DLACZEGO POTRZEBUJEMY POMOCY?

Czy wiesz, że już za kwotę 10 zł możesz zapewnić jednemu dziecku w Kamerunie prawidłowe widzenie i właściwy rozwój? Dzięki dobrej woli pierwszych sponsorów, właśnie tyle będą kosztować okulary, które zostaną przekazane dzieciom z wadami wzroku, przebadanymi podczas akcji. Dzięki temu każdy może wesprzeć naszą akcję na miarę swoich możliwości. Powodzenie naszej kampanii w dużym stopniu jest uzależnione od wsparcia darczyńców. Nasza akcja będzie się rozwijać i zwiększać swój zasięg.

Dziękujemy za okazaną pomoc. Wszystkich zaangażowanych w ideę naszej akcji prosimy o wpłatę na konto Fundacji Dzieci Afryki z dopiskiem „Okuliści dla Afryki”.

Fundacja DZIECI AFRYKI
Ul. Odkryta 48D/612
03-140 Warszawa
Nr konta: 78 2490 0005 0000 4600 9165 1606
OKULIŚCI DLA AFRYKI

Osoby, instytucje i firmy, które zechcą nas wesprzeć w inny sposób, zapraszamy do kontaktu.

Comments

comments

Akcję wspierają: