Pomoc finansowa

POMAGAJ RAZEM Z NAMI!

Akcja „Okuliści dla Afryki” rozpoczęła się w 2012 roku w Kamerunie wschodnim. Badania odbywały się w polskiej misji w Nguelemendouka oraz w Betare-Oya, Domentang, Djout i Abong-Mbang. Rok później wyjechaliśmy ponownie do Kamerunu do misji w Abong-Mbang. W 2014 roku zasięg naszej pomocy poszerzyliśmy o kolejny kraj – Namibię. W miejscowości Katima Mulilo odległej o 1300 km od stolicy kraju badaliśmy dzieci niepełnosprawne ruchowo w prowadzonym przez polskie misjonarki ośrodku Cheshire Home. W kolejntch dniach jeździliśmy po okolicznych wioskach, badając i lecząc dzieci w szkołach i przychodniach. W 2015 roku odbyliśmy kolejną wyprawę do Kamerunu. Badania realizowaliśmy w naszym gabinecie w Abong Mbangu, a także wśród Pigmejów małej wiosce Djuth, którą odwiedziliśmy również wcześniej. Tego roku wyjechaliśmy też z pomocą medyczną do Ugandy i Tanzanii, a w 2016 r. nasi wolontariusze w trakcie dwóch kolejnych misji pomagali w Kamerunie. Potrzeby są ogromne. Ciągle dostajemy zapytania czy możemy przyjechać, pomóc, wysłać okulary. Dzięki wsparciu prywatnych osób i firm możemy choć trochę polepszyć życie mieszkańców Czarnego Lądu. Dziękujemy wszystkim serdecznie za wsparcie.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem akcji i relacjami z poszczególnych misji, które znajdą Państwo w zakładkach na naszej stronie. Bieżące informacje zamieszczamy też na FB akcji https://www.facebook.com/OkulisciDlaAfryki/

 

Dziękujemy za okazaną pomoc. Wszystkich zaangażowanych w ideę naszej akcji prosimy o wpłatę na konto Fundacji Dzieci Afryki z dopiskiem „Okuliści dla Afryki”.

1_proc_podatku_na_ODAFundacja DZIECI AFRYKI

Al. Zjednoczenia 13
01-829 Warszawa
Nr konta: 78 2490 0005 0000 4600 9165 1606
OKULIŚCI DLA AFRYKI

Osoby, instytucje i firmy, które zechcą nas wesprzeć w inny sposób, zapraszamy do kontaktu.

Nasza pomoc możliwa jest dzięki Twojemu wsparciu.

 

 

1 procent

Comments

comments

Akcję wspierają: