BRAWO WY! BRAWO MY! ;)

Kochani pięknie dziękujemy za wszystkie okulary, listy i miłe słowa. Poniżej zaledwie kilka z nich i to bez specjalnej selekcji. Jest ich ogrom, a paczki otwieramy i szykujemy według możliwości – w wolnych chwilach. Nie mamy możliwości, aby wszystkimi informacjami na bieżąco dzielić się z Wami, możemy mieć też opóźnienia w odpowiadaniu na wiadomości, za co przepraszamy i liczymy na Wasze zrozumienie. Dziękujemy i pozdrawiamy! JESTEŚCIE WSPANIALI!

“Informuję, że harcerze z Hufca ZHP Dębica przeprowadzili w mieście i okolicach akcję zbierania okularów w salonach optycznych, szkołach, urzędach i innych instytucjach. Zebrane okulary zostały posortowane i w 5 paczkach wysłane do Jaworzna. Ogółem jest to 752 sztuki (mniej więcej), w tym 473 pary szkieł korekcyjnych i 279 przeciwsłonecznych. Część szkieł korekcyjnych jest opisana, część niestety nie bo uczniowie w szkołach nie mieli najczęściej takiej możliwości. Mimo to mamy nadzieję, że zebrane przez nas okulary się przydadzą.”

 

„Szykujemy okulary dla Afryki:),pierwszą porcję-68 par okularów dostarczymy przed wakacjami.Kolejną zbiórkę planujemy już po wakacjach.Pozdrawiamy serdecznie uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Społecznych STO im.Lotników Morskich w Darłowie”

STO_DARLOWO

“Witam serdecznie! Piszę aby uprzedzić Państwa, że dostaniecie od nas paczkę zawierającą 51szt.okularów korekcyjnych i 26szt. słonecznych Każdą parę staraliśmy się przygotować zgodnie z zaleceniami. Przy okularach słonecznych dodatkowo zamieszczony jest opis potwierdzający,że nie przepuszczają promienie UV ( na wydruku widnieje cyfra “0”, która wskazuje ile procent promieni przechodzi przez soczewkę) Wiele osób oddaje nam okulary, które wymagają poprawek (nowe śrubki, noski itp.) postaramy się jak najszybciej je “zreperować” i dosłać 🙂 Często również zdarzają się oprawki ze szkłami cylindrycznymi, może uda nam się też to zmienić. Bardzo prosimy aby po otrzymaniu paczki napisać czy wszystko się zgadza Wspieramy Państwa całym sercem i postaramy się częściej przysyłać paczuszki z okularami. Serdecznie pozdrawiamy z dalej śnieżnych gór! COO Galica-Oko-Optyka, Zakopane”.

 

koleżani i koledzy