DZIĘKUJEMY EUROKLINICE ZA NARZĘDZIA CHIRURGICZNE

Dzięki pomocy Eurokliniki, która przekazała komplet narzędzi chirurgicznych, chirurg ze szpitala w Nguelemendouka będzie miał czym operować.

Podczas wizyty w szpitalu w Nguelemendouka mieliśmy okazję obserwować podczas operacji bardzo zdolnego i profesjonalnego chirurga. W Kamerunie są wykształceni i dobrzy lekarze, ale niestety w szpitalach brakuje wszystkiego – m.in. narzędzi chirurgicznych (instrumentariuszka używała podczas operacji łyżki stołowej!). Dzięki pomocy Eurokliniki, która przekazała komplet narzędzi chirurgicznych, możemy zmienić trudną sytuację chociaż w tym jednym szpitalu.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EuroKlinika Sp.z o.o. jest placówką działającą w Bielsku-Białej od 1999 roku. To komfortowa i nowoczesna placówka medyczna, która świadczy usługi w zakresie oddziałów chirurgii ogólnej i naczyniowej, laryngologii dorosłych i dzieci, ginekologii oraz udziela specjalistycznych porad lekarskich. Rocznie wykonuje około 1,5 tys. zabiegów. Klinika wyposażona jest w urządzenia medyczne najwyższej generacji.

http://www.euroklinika.pl/

Na zdjęciu: dr Iwona Filipecka z chirurgiem z Nguelemendouka.