GOTOWI NA JUTRZEJSZE SPOTKANIE? MY TAK!

Czekamy na was już jutro! Stanowiska pomiaru okularów z częścią dioptromierzy w tym od Hayne gotowe – inne dojadą jutro z wolontariuszami. Królestwo Agi Lembowicz – pracownia terapii widzenia ustąpiła miejsca pokojowi segregacji okularów wg mocy. Zbieramy filmy lekarzy z misji i kończymy prezentację podsumowującą całość akcji od jej powstania w 2012 r…. Mrożonego arbuza, domowa lemoniadę i małe conieco wystawimy już jutro 😀 Do zobaczenia o 9.30 w OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii w Jaworznie przy ul. Nowej 8. Pracujemy i bawimy się do 13.00.

1 Stanowiska pomiaru okularów gotowe. Krzeseł u nas dość także bez obaw dobierzemy. Taka mała sterta na nas czeka. Jeszcze w paczkach, ale do jutra będzie już wstępna selekcja.

jeszcze w paczkach

2

Stacja pomiarowa Hayne Polska sp. z o.o. !!! Dziękujemy za bezpłatne  wypożyczenie dioptromierza aż do końca akcji!!

3 4 

Pokażemy filmiki naszych wolontariuszy nagrane podczas misji 🙂

5

Pracownia terapii widzenia Agi Lembowicz i jej zespołu będzie gabinetem segregacji okularów według mocy. W takich paczkach wysyłamy je do Afryki.

6

Każde podzielone, żeby łatwiej było dobierać je na miejscu naszym wolontariuszom lub innym przeszkolonym osobom – misjonarzom, lokalnym pracownikom ośrodków i misji.