II EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEJ “OKULARY DLA AFRYKI” WYSTARTOWAŁA!

Z wielką przyjemnością oficjalnie ogłaszamy: II EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEJ ZBIÓRKI UŻYWANYCH OKULARÓW PT. “OKULARY DLA AFRYKI” WYSTARTOWAŁA!

Tegoroczną zbiórkę okularów korekcyjnych i słonecznych dla mieszkańców Czarnego Lądu będzie promował plakat zwycięzcy naszego konkursu – 13-letniego KAJETANA BRONISŁAWSKIEGO, ucznia I klasy Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Plastycznych w Katowicach. O sukcesie zaważyło: “Jest prosty w formie i czytelny. Koncepcja nieuszkodzonych okularów też jest dobrze przedstawiona”. Serdecznie gratulujemy!

Sama zbiórka potrwa do 30 listopada 2016 r. Jakie okulary zbieramy, dlaczego i jak pakujemy w najtańszy woreczek śniadaniowy i w czym prosimy Was o wsparcie przeczytacie na naszej stronie:http://okuliscidlaafryki.pl/jak-pomoc/zbiorka-okularow/.
A oto plakat i kilka słów autora:

– Zastanawiałem się jak wykonać tę pracę i w końcu wpadł mi do głowy pomysł, by narysować kulę ziemską i wyróżnić kraj, dla którego prowadzimy zbiórkę. Prosto, bo to plakat, czyli informacja. Jeszcze tylko przyjazne ludziki i okulary spoglądające na Ziemię jak iluminati. Gotowe. Zbierajmy! Każdy chce dobrze widzieć! – zachęca Kajetan Bronisławski, zwycięzca konkursu.

Oficjalny plakat II zbiórki Okulary dla Afryki